Adrenalin Park Ericek Göleti Bunglov Ve Aktivite Alanı Bursa

Cevapla
GezginMevsimi

Resim

Gürsu’nun turizminin gelişimini sağlamak amacıyla, Gürsu Belediyesi’ nce Ericek’te oluşturulan ve bir ilk olma özelliği taşıyan Gürsu Adrenalin Park, yeni yüzüyle doğa ve adrenalin tutkunlarını ağırlamayı bekliyor.

Birçok doğa sporunu birarada yapma olanağı sunan Adrenalin Park, Gürsu Belediyesi’ nce yapılan düzenleme çalışmalarıyla daha konforlu hale getiriliyor. Rengarenk bungalov evleri, yaz kış muhteşem manzaralar oluşturan doğasıyla Adrenalin Park misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Adrenalin Park’taki çalışmaları inceleyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık “Gürsumuz, doğal zenginlikleriyle sunduğu olanaklarla doğa ve adrenalin tutkunlarının gözde merkezleri arasında yerini almış durumda. Doğa sporları alanında önemli alternatif merkezler arasında yer alan Gürsumuz’un simgesi olacak Adrenalin Parkımız’ı her anlamda konforlu hale getiriyoruz. Tüm doğa ve adrenalin tutkunlarını, yazı ayrı, kışı ayrı, gecesi ayrı gündüzü ayrı güzellikteki Adrenalin Parkımız’da ağırlamak üzere ilçemize bekliyoruz” dedi.

Eğlence unsurunun da olduğu doğa turizminin gelişmesi hedefiyle oluşturulan Adrenalin Park bünyesinde; Tam otomatik olimpik trap poligonu, okçuluk poligonu, dağcılık - tırmanma parkuru, atv safari parkuru, arama kurtarma ve dağcılık eğitimleri için çok amaçlı yapay duvar, kampçılık alanı, zipline, gölet sporları alanı, yamaç paraşütü başlangıç eğitim alanı ve seyir alanları yer almakta.

Yamaç paraşütü, tırmanma ve offroad yarışları, doğa yürüyüşleri, kampçılık, dağcılık v.b. faaliyetlerin de gerçekleştirildiği Adrenalin Park doğa ve adrenalin tutkunlarını ağırlamayı bekliyor.

http://www.adrenalinparkgursu.com/Anasayfa/ Adresinden Bilgi Ve Rezervasyon Alabilirsiniz
Cevapla