Mevsimlik Çadır Nedir Ne İşe Yarar Diyorsanız Bakmanızı Öneririm

Cevapla
GezginMevsimi

2 Mevsim Çadırlar

Bu tür çadırlarda kullanılan kumaş ve çadır taban kumaşının kesiti incedir, pol direklerinin çapları küçük ve daha ucuz malzemelerden üretilirler. 2 Mevsim olarak tanımlanarak kast edilen mevsimler İlk bahar ve Yaz aylarıdır. Günü Birlik Çadır diyebiliriz.

3 Mevsimlik Çadırlar

Oldukça hafiftirler. Bu çadılar; ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde kullanılmak için üretilmiştir. İç + dış tenteli ve yalnızca tek tenteli şekilde tasarlananlar vardır. İki tenteli modeller çok sıcak akşamlar yalnızca iç tente ile birlikte kullanılabilir.

3 Mevsim Çadırlar

İlkbahar, Yaz ve Sonbahar aylarını temsil etmektedir.

4 Mevsim Çadırlarr
Dört mevsim çadırlar dağcılık sporu da dahil olmak üzere her türlü koşula uygun tasarlanmış çadırlardır. 4 Mevsim Çadırlarda kullanılan kumaşlar, çadır polü ve diğer çadır malzemeleri zorlu koşullara uygun olarak üretilir. Yüksek irtifa dağcılığında ise 5 Mevsim Çadırlar tercih edilmelidir.

5 Mevsim Çadırlar

Beş Mevsim Çadırlar: Her hava şartlarında kullanılabilir. Genellikle, yüksek yerlere tırmanan dağcılar tarafından kullanılır. İçerisindeki değişmeyen hava, sizin sıcak kalmanızı sağlar.

Çadır Seçerken Size Uygun Olan Çadırı Ve Kamp Ekipmanlarını Seçmek Sizlere Kamp'ta Daha İyi Bir Rahatlık Sağlıyacaktır O Yüzden Çadır ve Kamp malzemerlerini seçerken Fiyatı Kadar Sizilerinde İşine Yarıyacagı Bir Ürünü Almak Daha İyi Olacaktır.
Cevapla